VPS v Srbsku (Belehrad) sú tu pre vás!

S potešením oznamujeme spustenie hostingovej služby VPS v Belehrade (Srbsko). Hosting je poskytovaný na moderných serveroch Intel Xeon s úložiskom NMVe SSD s 10gbps uplinkom do SOX (Serbian Open Internet Exchange), ako aj do iných balkánskych krajín a po celom svete. Rovnako ako v iných našich lokalitách, aj v Belehrade poskytujeme ... Viac »

21st Jan 2023
Odložené platby pre obyvateľov Ukrajiny.

Na základe aktuálnej geopolitickej situácie sa skupina spoločností eServer v rámci všetkých svojich divízií rozhodla poskytnúť odloženú platbu pre zákazníkov nachádzajúcich sa na území Ukrajiny. Zákazníkom s ukrajinskou adresou už bola automaticky poskytnutá ochranná lehota. Ak ste z akéhokoľvek dôvodu skončili v tomto ... Viac »

25th Feb 2022
Suspension of QIWI and Yandex.Money payments for services outside Russia

Hereby we inform you that due to restrictions made by Central Bank of Russia there will be no way to pay for our services with QIWI and Yandex.Money for Russian citizens. You can switch to Webmoney or card payments. These are not restricted in Russia yet.

15th Jan 2021
Teraz sme akreditované .CC a .TV registrátora domény

Sme sa stali akreditované Verisign Inc. ako registrátor domény .CC a .TV. Odteraz tieto ccTLD registrujeme priamo. Tí, ktorí u nás predtým zaregistrovali domény v týchto zónach, ale používajú nášho registračného partnera, budú mať stále možnosť predĺžiť doménu tým, že zostanú u nášho registračného partnera, alebo ... Viac »

28th Jul 2020
1 2